wypozyczalnia busówWiele firm budowlanych firm ma zasięg międzynarodowy, to znaczy, że przyjmują zlecenia również poza granicami Polski, a także korzystają z pracowników z zza wschodniej granicy. Dlatego istotne znaczenie ma tutaj dojazd do miejsca pracy, gdyż zazwyczaj pracownicy nie posiadają własnego środka transportu lub codzienny dojazd im się nie opłaca, a pracodawca nie zawsze zwraca koszty. Zdecydowanie bardziej opłacalny dla pracodawców jest wynajem aut, szczególnie, że wypożyczalnia busów wystawi fakturę którą mogą wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Wypożyczalnia busów zadba o komfortowy przejazd pracowników ze wschodu

Wiele firm budowlanych z różnych regionów Polski zatrudnia pracowników z zza wschodniej granicy, gdyż to bardziej im się opłaca niż zatrudnienie specjalisty z Polski. Firma, która chce cieszyć się prestiżem zapewnia pracownikom dojazd. Utrzymanie własnej floty samochodowej jest jednak problematyczne, zarówno ze względu na przeglądy, jak i częste awarie. Stąd właściciele firm budowlanych decydują się na ofertę jaką posiada wypożyczalnia busów. Wszyscy pracownicy mogą dotrzeć do pracy w wyznaczonym czasie.

Wypożyczalnia samochodów doskonałą ofertą dla pracowników oddelegowanych

Wynajem aut to doskonała oferta również dla firm, które swoje usługi świadczą za granicą. Dzięki temu, że granice są otwarte przedsiębiorcy z Polski zdobywają wiele zleceń poza granicami kraju ze względu na doskonałą jakość usług świadczoną przez ich pracowników. Dojazd własnymi samochodami również ze względu na konieczność wykupowania dodatkowych ubezpieczeń jest problematyczny. Stąd lepiej jest skorzystać z oferty jaką przedstawia wypożyczalnia samochodów i podpisać umowę na wynajem aut na czas określony. Pracownicy będą mogli dojechać do pracy w komfortowych warunkach i w takich samych wrócić do domu. W przypadku awarii w ramach umowy zostanie podstawiony nowy bus, dzięki czemu pracownicy będą mogli zawsze dotrzeć na czas. Zresztą wypożyczalnia busów dba o swoją flotę, która ma niewielki przebieg, stąd takie sytuacje są raczej rzadkie.

Bo liczy się jakość

Warto zdecydować się na wynajem floty samochodowej, dzięki temu można zwiększyć przychody swojej firmy budowlanej i zatrudniać większą ilość pracowników, nie wymagając przy tym mobilności i zwracając uwagę głównie na ich kompetencje. Zatem dla firm, które rozpoczynają działalność i nie chcą zdecydować się na leasing na pewno alternatywą będzie wypożyczalnia busów. Przedsiębiorcy będą zadowoleni z tej oferty, gdyż od początku wiadomo jakie są koszty. Płaci się tylko określoną stawkę, która obejmuje także ubezpieczenie i serwis samochodów.

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.