Modern House Insulation. Construction Worker Installing Molded Graphite Polystyrene.

Modern House Insulation. Construction Worker Installing Molded Graphite Polystyrene.

Na rynku istnieje wiele firm, które wykonują prace na wysokościach. Rusztowania, podesty i podnośniki możemy spotkać na placach budowy, przy wysokich budynkach i obiektach, na których odnawiana jest elewacja czy wieszany baner wielkopowierzchniowy, przy kościołach przy naprawie dachu i w bardzo wielu innych miejscach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Takie oprzyrządowanie jest nierzadko niezbędne na co dzień i dość często potrzebne przy jednorazowych działaniach. I wtedy trzeba się zastanowić co zrobić, kupić czy wynająć?

Wynajem rusztowań – jakie są zalety?

Wynajem jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, które nie chcą inwestować w zakup drogiego sprzętu lub nie jest on potrzebny przez cały czas, tylko okresowo. W takim przypadku mogą wypożyczyć rusztowanie od specjalistycznej firmy, która świadczy tego typu usługi. Jest to nie tylko korzystne, ale i opłacalne, ponieważ sprzęt na wynajem jest sprawdzony pod względem technicznym, na bieżąco serwisowany, a więc jest w pełni bezpieczny do wykonywania różnego rodzaju prac. Kwestia optymalnej sprawności i bezpieczeństwa to sprawa priorytetowa, ponieważ prace na wysokościach stwarzają zagrożenia wypadkiem. Dlatego każde rusztowanie musi być w stanie idealnym. A takie właśnie wypożyczy firma wynajmująca, ponieważ oferuje wyłącznie maszyny, które przeszły aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Ponadto odpadają koszty przechowywania, transportu i konserwacji i to jest także bardzo dużym plusem.

A może jednak kupno rusztowania?

Kupno rusztowania jest opłacalne w przypadku dużych firm, które mają zapewnioną ciągłość zleceń. Dzięki posiadaniu własnego sprzętu nie mają żadnych postojów w pracy i mogą działać sprawnie i efektywnie. Nie muszą się martwić marnotrawstwem czasu w oczekiwaniu na dowóz rusztowania od firmy wynajmującej, a jest to szczególnie ważne w przypadku napiętego grafiku, gdy liczy się każda minuta pracy.

Posiadanie własnego rusztowania jest w takich sytuacjach zawsze korzystne, gdyż w każdej chwili można z nich skorzystać, gdy akurat stają się potrzebne.

Firma Instant Polska oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem najlepszej jakości maszyn i to wielu różnorodnych modeli, które idealnie się sprawdzą przy wszelkich pracach na wysokościach i to w każdych warunkach. – http://www.instant.com.pl/

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.