W ostatnim czasie, z Bielsku Białej, pojawiły się bardzo ciekawe szczotki z limitowanej edycji. W zasadzie to są to zestawy szczotek, stworzone z myślą o promocji miasta. Przygotowane zostały dwa różne zestawy szczotek promocyjnych, tak, aby każdy mógł wybrać zestaw odpowiadający jego potrzebom. Ogólnie, szczotki z limitowanej edycji powstały przy współpracy Urzędu Miasta i firmy Befaszczot, w ramach festiwalu modowego Urban Fusion Art. & Fashion festiwal. W ramach wspomnianej współpracy powstały szczotki będące miejskim gadżetem z „bielską duszą”, zaprojektowane na kształt logo miasta Bielska-Białej.

Czym charakteryzują się Bielskie szczotki z limitowanej edycji.

Tak jak już o tym wspomnieliśmy, są to szczotki stworzone w formie loga Bielska-Białej i dostępne w dwóch, różnych zestawach.

  • Zestaw nr 1 – dwie duże szczotki przeznaczone do czyszczenia okryć wierzchnich oraz elementów skórzanych (buty, odzież), oraz okrągła szczotka-mazak służąca do nakładania pasty oraz wosku na obuwie i odzież skórzaną.
  • Zestaw nr 2 – dwie duże szczotki do masażu i peelingu ciała na sucho oraz mała okrągła szczotka o miękkim włosiu do nakładania kosmetyków. Jest to zestaw stworzony z myślą o potrzebach pań.

Każdy z wspomnianych zestawów dostępny jest w ekologicznym, eleganckim kartoniku, w środku którego znajdziemy także ulotkę informacyjną na temat miasta oraz producenta szczotek. Ulotka jest swego rodzaju broszurą informacyjną, prezentującą 145 lat istnienia fabryki szczotek w Bielsku Białej, jak również swego rodzaju reklamą Bielska-Białej, czyli miasta położonego w malowniczy sposób w górach.

Gdzie można zakupić szczotki z limitowanej edycji?

Wspomniane szczotki z limitowanej edycji początkowo wytworzono jedynie w 100 egzemplarzach. Jednakże z czasem okazało się, iż zostały one bardzo dobrze przyjęte, a co za tym idzie, pojawiło się także większe zapotrzebowanie na tego typu produkt. Wobec tego zostały wyprodukowane kolejne egzemplarze przeznaczone do sprzedaży detalicznej. Obecnie możemy je zakupić Punkcie informacyjnym Galerii SFERA oraz w Miejskim centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej. Koszt zestawu nie jest zbyt wysoki, bowiem wynosi zaledwie 64,50 PLN.

Podsumowanie.

Warto tutaj także zwrócić uwagę na fakt, iż szczotki z limitowanej edycji zostały wykonane w duchu ekologicznym. Zastosowane do produkcji materiały pochodzą albo z ekologicznych źródeł, albo wręcz z odzysku. Mimo to, każda szczotka cechuje się dobrym poziom wytrzymałości, przez co z całą pewnością każdemu użytkownikowi posłuży przez długi czas. Warto więc przemyśleć tego typu kwestię, bowiem jest to limitowana edycja szczotek, a co za tym idzie, z całą pewnością w końcu ich zabraknie. A przecież jest to bardzo piękny, miejski gadżet, który zadowoli każdego mieszkańca miasta, jak również osoby przyjezdne.

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.