Kategoria: (Ogród)

plandeki-bezbarwnePlandeki są bardzo popularnym sposobem na zabezpieczenie różnego rodzaju produktów, materiałów, płodów rolnych, odgradzania powierzchni, osłony, placów budowy, budynków, altan, basenów, itd. Na rynku dostępne jest kilka rodzajów plandek, gdzie każda z nich różni się przeznaczeniem i unikalnymi właściwościami. Plandeki występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można dopasować produkt do otoczenia.

Plandeka PCV gumowana jest najmocniejsza ze wszystkich rodzajów plandek. Idealnie sprawdza się jako bardzo wytrzymałe, wielosezonowe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, zanieczyszczenia) oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Plandeki gumowane są wykonane z niezwykle wytrzymałego materiału PCV, dając gwarancję niezawodności nawet w bardzo wymagających warunkach.

Istnieje możliwość wgrzania świetlików (okien) w plandekę. Okna w plandekach PCV posiadają podobną gramaturę jak plandeka, dzięki czemu tworzą jednolitą całość. Maksymalna wysokość wgrzanego okna wynosi 130cm.

Plandeki bezbarwne

Na życzenie klienta, plandeki zakuwane są w oczka, które znacznie ułatwiają montaż. Odległość od krawędzi oraz częstotliwość występowania oczek zależy od klienta. W cenie plandek, zawsze podwójnie zgrzewane są krawędzie plandeki, żeby zwiększyć wytrzymałość produktu podczas silnych porywów wiatru. Do plandek dołączany jest niezbędny osprzęt, który pozwala na solidne zabezpieczenie np. maszyny przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przy zakupie warto wiedzieć o tym, że ze względu na wagę materiału PCV, przy dużych powierzchniach plandeka staje się ciężka i przez to mała mobilna.

Dostępne grubości materiału: 530, 560, 630 i 900 gr/m2.

Plandeki z PCV – dostępne kolory: czerwony, zielony, niebieski, szary, biały, czarny.
Długość i szerokość plandeki zależy od klienta.

Dlaczego warto zamówić plandekę na wymiar?

Odpowiedź wydaje się oczywista. Plandeki wykonane pod sprecyzowane wymagania i na wymiar wskazany przez klienta, pełnią swoją rolę zdecydowanie lepiej. Są dokładne wymiarowo, z precyzyjnie i solidnie zamontowanymi oczkami, w zestawie z całym osprzętem niezbędnym do zamontowania plandeki. W przypadku Plandek gumowanych PCV z oknami, klient ma gwarancję, że okna będą dokładnie w tym miejscu, w którym chce, aby były. Przy zakupie gotowego produktu, klient często musi dopasować swoje wymagania do dostępnych na rynku plandek. W przypadku plandeki na wymiar jest odwrotnie – to plandeka jest dopasowana do wymagań klienta.

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.