1323Przedpokój, przedsionek, hol to miejsca, które stanowią wstęp do naszego mieszkania. Są to wnętrza, które jako pierwsze ukazuje się naszym oczom, po wejściu do domu, witając również odwiedzających nas gości. Warto zadbać o to, aby było jak najlepszym wstępem, schludnym i czystym. Istotne jest zarówno zastosowane we wnętrzu oświetlenie, jak i liczba mebli, która powinna być ograniczona, to pozwoli uzyskać wrażenie porządku i przejrzystości. W przedpokoju najważniejsze są takie elementy jak lustro, szafa czy szafka na buty. Te trzy meble w zupełności wystarczą, chociaż ciekawymi propozycjami aranżacyjnymi są również zdjęcia domowników czy przywiezione przez nich pamiątki. Zarówno domowników, jak i gości z pewnością ucieszy miejsce, w którym będą mogli wygodnie usiąść, aby zdjąć lub włożyć buty.

Sercem każdego domu jest oczywiście kuchnia. To przestrzeń, w której rodzina spotyka się na wspólny posiłek, wypełnione głębią aromatów. Kuchnia powinna być jasna i funkcjonalna, a połączenie interesującego designu z praktycznością wcale nie jest łatwym zadaniem. Właśnie dlatego na popularności coraz bardziej zyskuje profesjonalne projektowanie wnętrz. Konin to miasto, na którego terenie jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zaprojektowaniu funkcjonalnej i jednocześnie zachwycającej walorami wizualnymi przestrzeni, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

Tak naprawdę każde pomieszczenie stanowi niezbędny element układanki, na którą składa się cały dom. Łazienka to wnętrze, w którym spędzamy wiele czasu zarówno rano, jak i wieczorem. W sypialni zaczynamy swój dzień i kończymy go, z kolei w salonie, zwanym również pokojem dziennym, spędzamy najwięcej czasu, oddając się rozmowom z pozostałymi domownikami, rozrywce, a także odpoczynkowi. Każde pomieszczenie ma swoją określoną funkcję przewodnią, a także wiele pobocznych, które także należy uwzględnić podczas projektowania przestrzeni w sposób nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami, ale ponadto funkcjonalny.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, kierując się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami naszych klientów. Jesteśmy w stanie zadowolić zarówno tradycjonalistów, miłośników nieśmiertelnej klasyki oraz prostych rozwiązań, jak i wielbicieli nowoczesności, eksperymentowania z formami i kolorami, ceniących sobie nietuzinkowe propozycje. Liczy się dla nas zadowolenie osób, które nam zaufały, dlatego do każdego projektu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, a także ogromną pasją czerpaną z naszej pracy.

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.