Bezramowa zabudowa balkonu - spokój i nieograniczony widokMożliwość zabudowy balkonu wychodzi naprzeciw ważnym potrzebom. Stąd taka moda na tego rodzaju konstrukcje. Zysk to dodatkowe pomieszczenie, ale też to, co najcenniejsze, czyli cisza, spokój i bezpieczeństwo. Nowocześniejszą wersją zabudowy jest bezramowa. Ma wszystkie zalety starszych konstrukcji, ale zapewnia coś więcej.

Ciszej i bezpieczniej dzięki zabudowie balkonu

Dzięki szklanej zabudowie na balkonie jest spokojniej. Nie przeszkadza wiatr, a poziom hałasu jest zmniejszony. Przyjemnie spędza się na nim czas. Bezramowa zabudowa balkonu chroni go także przed deszczem i śniegiem. Tak chroniony obszar można zmienić np. w dodatkowy salon albo pokój do pracy. Ciszej i spokojniej jest także w mieszkaniu, bo szklana zapora chroni przed hałasem. Warto także wspomnieć o poczuciu bezpieczeństwa. Zabudowa to dodatkowa zapora przed dostaniem się kogoś z zewnątrz do środka, więc można czuć się bezpieczniej.

Korzyść z wyboru bezramowej szklanej zabudowy

Brak ram to nieograniczony widok z balkonu. Jest to przyjemne dla kogoś, kto przebywa na balkonie, ale też bardziej nowocześnie to wygląda. Ramy nie są konieczne, by konstrukcja była bezpieczna. Lumon 6 to system zabudowy, w którym wykorzystywane są duże tafle szkła. Mocuje się je między posadzką a stropem. Mogą też sięgać od balustrady do stropu. Tafle są z grubego hartowanego szkła, a mocowanie ich solidne i dokładne. Ramy nie są też potrzebne, by wpuścić powietrze na balkon czy wygodnie umyć szyby. To także w nowoczesnych konstrukcjach jak Lumon 6 jest zapewnione. Bardzo ważna jest bezramowa zabudowa balkonu, kiedy za szybami roztacza się piękny widok. Jednak i w innych sytuacjach, warto pozwolić sobie na nowocześniejszą konstrukcję. Zyskuje z takim wyborem i sam budynek.

Dobre, spokojne warunki na balkonie, bez dużego hałasu, bez deszczu i wiatru, to pełen komfort. Jest bezpieczniej, zyskuje się dodatkowy pokój, co także ma swoje znaczenie. Z bezramową zabudową balkonu zyskuje się to wszystko i nic się przy tym nie traci. Nie ma ram, które, choćby tylko odrobinę, ale zawsze jednak przeszkadzają.

 

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.